Konkurso taisyklės

Reikalavimui filmui:

 1. Filmo trukmė iki 5min.
 2. Konkursiniuose darbuose turi būti istorija. Filmuose turi atsispindėti scenarijus su savo personažais ir siužetine linija.
 3. Temos ir žanro apribojimų nėra. Priimami vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai.
 4. Konkursinius darbus reikia pateikti įkėlus į youtube.com arba vimeo.com platformas. Mums atsiųsti tik nuorodą, pateikiant ją dalyvio anketoje.
 5. Filmo vaizdo kokybė ir formatas yra jūsų skonio ir galimybių reikalas. Telefonu nufilmuotas filmas nebūtinai bus blogesnis už nufilmuotą profesonalia kamera.
 6. Filmas negali būti anksčiau publikuotas.
 7. Pildant dalyvio anketa, kontaktinius duomenis nurodyti vieno asmens, o visą komandą galite išvardinti prie „Aprašymo“.

 

Taisyklės:

 1. Konkurse gali dalyvauti 15 – 35 metų amžiaus kino mėgėjai ir kūrėjai.
 2. Konkursinėje programoje dalyvauja tik kino mėgėjų sukurti darbai.
 3. Komandos narių skaičius neribojamas.
 4. Sukurtų filmų laukiame iki gruodžio 15 d. imtinai.
 5. Filmas turi nepažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų.
 6. Konkurso dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateiktas filmas yra originalus jo (komandos) kūrinys, nepažeidžiantis kito asmens ar autoriaus teisių ir kitos intelektinės nuosavybės teisių, kad kiti asmenys į šį kūrinį neturi jokių teisių ar teisėtų interesų.
 7. Konkurso reikalavimų neatitinkantys filmai nebus vertinami.
 8. Konkurso dalyviai patvirtina, kad įvesti asmens duomenys yra tikri.  Nugalėtojų asmens duomenys bus tikrinami įteikiant prizus.
 9. Su konkurso laimėtojais bus susisiekta ir prizai perduoti  per dvi savaites nuo rezultatų paskelbimo.
 10. Jei neturi 18 metų, reikės tavo (taip pat ir visų filmuko bendraautorių) tėvų ar globėjų sutikimo naudoti tavo asmeninius duomenis, nes to reikalauja Lietuvos įstatymai. Sutikimo formą rasite štai čia.